Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 

PUBLICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II

...prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WF z klasą

Email Drukuj PDF

Witamy! Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Głownie dołączyło do programu „WF z  klasą”.


Na naszym blogu będziemy informować nie tylko o zadaniach realizowanych w ramach programu WF z klasą, ale także o sportowym życiu naszej szkoły, wspaniałych sportowcach w naszej szkole, zawodach i turniejach w których będziemy brali udział, imprezach o charakterze sportowym i wszystkich ciekawych wydarzeniach związanych ze sportem, rekreacją, bezpieczeństwem oraz zdrowym stylem życia. W naszym gimnazjum są klasy sportowe, w których prowadzi się szkolenie w sportach: piłka nożna chłopców, piłka siatkowa chłopców i dziewcząt oraz piłka koszykowa chłopców i dziewcząt.
Adres naszego bloga sportowego: http://blogiceo.nq.pl/liceumjp2glowno/
Ze sportowym pozdrowieniem koordynator programu Marcin Moszczyński

 

24.10.2016

Certyfikat „WF z Klasą” w Liceum Katolickim

WF z Klasą to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki oraz Ministra Zdrowia. Działania w roku szkolnym 2015/2016 realizowane są przy wsparciu PGNiG.

Program WF z Klasą wspiera nauczycieli wychowania fizycznego i inspiruje ich do prowadzenia bardziej atrakcyjnych i innowacyjnych lekcji. Zajęcia – tak obowiązkowe, jak i dodatkowe – mogą być bardziej zróżnicowane i bliższe oczekiwaniom młodych ludzi.

Wuefiści wspólnie z uczniami mogą wybierać spośród siedmiu zadań i dwóch ścieżek edukacyjnych. Działania zaczynają od SOS-u - Sportowego Okrągłego Stołu, czyli ogólnoszkolnej debaty na temat ulepszenia lekcji WF. Flagowym zadaniem w semestrze letnim jest realizacja Lokalnej Akcji Sportowej (LAS-u), do której włączają rodziców, uczniów, sąsiednią szkołę lub obiekty sportowe z regionu. Każda szkoła w programie prowadzi bloga, na którym publikuje relacje z działań.

W sierpniu Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II otrzymało certyfikat potwierdzający wysoki poziom wychowania fizycznego. Koordynatorem programu był Marcin Moszczyński.