Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
 

PUBLICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II

...prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Absolwenci PKLO w Głownie

Email Drukuj PDF

Absolwenci Publicznego Katolickiego

Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie


Rocznik 1995
Data ukończenia szkoły 25.04.2014
wychowawca Ireneusz Szubielak

1.Karolina Bartoszuk

2.Magdalena cieniak

3.Hubert Kmieć

4.Piotr konopski

5.Paweł Kosielski

6.Angelika Kozłowska

7.Tomasz Kret

8.Sebastian Król

9.Anna Krzeszewska

10.Anna Kuczkowska

11.Eryk Lebioda

12.Klaudia Ledzion

13.Bartłomiej Paszkowski

14.Mateusz Polak

15.Jakub Romanowski

16.Piotr Słupski

17.Kacper Stępniewski

18.Michał Suchenek

19.Hubert Szadkowski

20.Justyna Szymańska

21.Rafał Tomaszewski

Rocznik 1996
Data ukończenia szkoły 24.04.2015 r.
wychowawca Marcin Moszczyński

1.Karolina Cieślak

2.Damian Graszka

3.Patrycja Gronkiewicz

4.Łukasz Kazimierczak

5.Michał Kostrzewa

6.Karolina Michalska

7.Weronika Ogłoza

8.Paulina Wilk

9.Aleksandra Wojciechowska

10.Aleksandra Wrońska

Rocznik 1996
Data ukończenia szkoły 24.04.2015
wychowawca Agata Wojcieszek

1. Sylwia Bartczak
2. Marek Dudka
3. Iga Florczak
4. Olga Gocek
5. Justyna Jędrzejczak
6. Natalia Jędrzejczak
7.Sebastian Kubiak
8.Zuzanna Łaska
9. Krystian Mariasik
10.Aleksandra Matjasik
11.Emil Ptasiński
12.Katarzyna Redo
13.Patryk Romanowicz
14.Jakub Romanowski
15.Patryk Rosak
16.Paulina Sobierajska
17.Rafał Wojtysiak

Rocznik 1997
Data ukończenia szkoły 29.04.2016 r.
wychowawca Aneta Kowalczyk

1.Justyna Barańska
2.Julia Czarnecka
3.Milena Dąbrowska
4.Sylwia Glowacka
5.Weronika Jezierska
6.Witold Kaczmarski
7.Kinga Kopania
8.Agata Kowalska
9.Dawid Kozłowski
10.Patryk Kucharski
11.Olga Laszkiewicz
12.Joanna Majchrzak
13.Michalina Osińska
14.Izabella Oszczepalska
15.Michał Pełka
16.Wojciech Potakowski
17.Marcin Rojewski
18.Dominik Rożniata
19.Konrad Rudnicki
20.Karolina Ubysz
21.Sylwia Walczak
22.Justyna Wojciechowska

Rocznik 1997
Data ukończenia szkoły 29.04.2016 r.
wychowawca Beata Juszczak

1.Alan Baranowski
2.Wojciech Brzeski
3.Daria Florczak
4.Marcin Florczak
5.Dawid Gostyński
6.Marta Jaros
7.Melania Janicka
8.Karol Kukieła
9.Olga Kwiatkowska
10.Aleksandra Milczarek
11.Martyna Nowak
12.Sergiusz Owczarek
13.Łukasz Rosak
14.Damian Stopczyński
15.Hubert Tomczak