Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 

PUBLICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II

...prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Informacja dla rodziców

Email Drukuj PDF

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 czerwca 2018r. (wtorek) o godzinie 17:00 odbędą się spotkania

Wychowawców klas z Rodzicami.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Zachęcamy Was do przeczytania bardzo ciekawego artykułu - wywiadu, którego dla Katolickiej Agencji Informacyjnej udzielił ksiądz profesor Piotr Mazurkiewicz. Ksiądz Piotr Mazurkiewicz jest Politologiem, profesorem w Instytucie Politologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Święcenia kapłańskie przyjął w 1988 r. Pracę doktorską zatytułowaną: "Kościół w społeczeństwie otwartym. Spór o obecność Kościoła w społeczeństwie polskim w okresie transformacji" obronił w 1996 r. na ATK, a habilitacyjną: "Europeizacja Europy. Tożsamość kulturowa Europy w kontekście procesów integracji" w 2002 r. w ISP PAN. Jest członkiem Rady Naukowej Instytutu Studiów Politycznych PAN. Był dyrektorem Instytutu Politologii UKSW. W latach 2008–2012 był sekretarzem generalnym COMECE (Komisji Konferencji Biskupów UE). W latach 2013-2014 pracował w Papieskiej Radzie ds. Rodziny.

Cały wywiad z księdzem profesorem Piotrem Mazurkiewiczem możecie przeczytać tutaj.


 

 

 

 

 

 Poprawiony: środa, 23 maja 2018 10:09