do Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego
im. Jana Pawła II
w Głownie
na rok szkolny 2017/2018

Szkoła nie uczestniczy w elektronicznym naborze kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych

I. Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów

1. Terminy rekrutacji do Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie w roku szkolnym 2017/2018:

* składanie dokumentów – od dnia 22 maja 2017r. do dnia 21 czerwca 2017r., do godz. 1200,
* składanie kopii świadectwa ukończenia gimnazjum oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego – od dnia 23 czerwca 2017r. do dnia 27 czerwca 2017r., do godz. 1200.

2. Rozmowa kwalifikacyjna

Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych zostanie zamieszczony w czerwcu na stronie internetowej szkoły.

3. Ogłoszenie przez komisję rekrutacyjną list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych:

- w postępowaniu rekrutacyjnym 3 lipca 2017r., do godz. 1200

- w postępowaniu uzupełniającym 7 sierpnia 2017r., do godz. 1200

4. Złożenie przez kandydatów umieszczonych na liście wstępnej oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego stanowiącego potwierdzenie woli podjęcia nauki w Publicznym Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Głownie:

w postępowaniu rekrutacyjnym – od dnia 3 lipca 2017r., godz. 1200 do dnia 10 lipca 2017r., godz. 1200,

w postępowaniu uzupełniającym – od dnia 8 sierpnia 2017r., godz. 1200 do dnia 10 sierpnia 2017r., godz. 1200.

5. Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie:

- w postępowaniu rekrutacyjnym – 11 lipca 2017r., godz. 1200

- w postępowaniu uzupełniającym – 11 sierpnia 2017r., godz. 1200

6. Dyrektor szkoły może wydłużyć termin składania podań o przyjęcie do szkoły, jeżeli liczba kandydatów jest mniejsza od liczby miejsc.

II. Wymagane dokumenty

1. Kandydat składa w sekretariacie szkoły następujące dokumenty:

• podanie

• zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego

• świadectwo ukończenia gimnazjum

• dwie fotografie (z nazwiskiem na odwrocie)

2. Kandydaci z orzeczeniami publicznej poradni psychologiczno pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej, dołączają orzeczenie ww. poradni

3. Formularze druków do pobrania w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie

III. Przyjęcia do szkoły

Decyzję o przyjęciu ucznia do szkoły podejmuje dyrektor po zapoznaniu się z wynikami postępowania kwalifikacyjnego.

IV. Postanowienia końcowe

1. Kandydat do klasy pierwszej Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie składa oświadczenie potwierdzające wolę podjęcia nauki w danej szkole oraz oryginały świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego.

2. Jeżeli w szkole nie przeprowadzono pełnego naboru w ustalonym terminie, prowadzi się dodatkową rekrutację.

3. Dyrektor Szkoły zapewnia stałe i aktualne informacje dotyczące terminów, warunków i wyników przyjęć.

4. Od decyzji w sprawie przyjęcia ucznia do szkoły przysługuje odwołanie w trybie ustalonym przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

5. Kandydat do klasy pierwszej Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie składając dokumenty może posługiwać się kopiami świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczeniami o wynikach egzaminu gimnazjalnego poświadczonymi przez dyrektora gimnazjum, które kandydat ukończył.

do Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego
im. Jana Pawła II
w Głownie
na rok szkolny 2017/2018

I. Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów.

* składanie dokumentów - od dnia 22 maja do dnia 21 czerwca 2017 r. do godz. 12:00,
– od dnia 23 czerwca do dnia 27 czerwca 2017 r. do godz. 12:00.

2. Rozmowa kwalifikacyjna

3. Ogłoszenie przez komisję rekrutacyjną list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych :

- w postępowaniu rekrutacyjnym – 3 lipca 2017 r. do godz. 12:00,

- w postępowaniu uzupełniającym – 7 sierpnia 2017 r. do godz. 12:00.

4. Złożenie przez kandydatów umieszczonych na liście wstępnej oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego stanowiącego potwierdzenie woli podjęcia nauki w Publicznym  Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Głownie

w postępowaniu rekrutacyjnym –
od dnia 3 lipca 2017 r. godz. 12:00

do dnia 10 lipca 2017 r. godz. 12:00,

w postępowaniu uzupełniającym – od dnia 8 sierpnia 2017 r. godz. 12:00

do dnia 10 sierpnia 2017 r. godz. 12:00.

- w postępowaniu rekrutacyjnym – 11 lipca 2017r. godz.12:00,

- w postępowaniu uzupełniającym – 11 sierpnia 2017r. godz.12:00.

II. Wymagane dokumenty.

1. Kandydat składa w sekretariacie szkoły następujące dokumenty:

podanie
• zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego

świadectwo ukończenia gimnazjum
• dwie fotografie (z nazwiskiem na odwrocie).

2. Kandydaci z orzeczeniami publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej, dołączają orzeczenie ww. poradni.
3. Formularze druków do pobrania w sekretariacie szkoły i
na stronie internetowej Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie.

IV. Przyjęcia do szkoły.

V. Postanowienia końcowe.

5. Kandydat do klasy pierwszej Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie  składając dokumenty może posługiwać się kopiami świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczeniami o wynikach egzaminu gimnazjalnego poświadczonymi przez dyrektora gimnazjum, które kandydat ukończył.

Poprawiony: wtorek, 25 kwietnia 2017 11:54